Zestaw Cheeky Wipes wszystko w jednym z myjkami bawełnianymi - RAINBOW

Myjki Cheeky to naturalna, przyjazna środowisku alternatywa dla jednorazowych chusteczek nawilżanych powszechnie dostępnych w sklepach. To także dobry sposób na podreperowanie domowego budżetu, nadwerężonego przez ciągłe kupowanie produktów jednorazowego użytku.

Zestaw Cheeky Wipes wszystko w jednym z myjkami bawełnianymi zawiera:

  • 25 miękkich i delikatnych bawełnianych ściereczek-myjek w 5 kolorach (niebieskim, żółtym, różowym, zielonym, błękitnym (po 5 sztuk z każdego koloru) o wymiarach 15x15 cm,
  • 1 pojemnik na Czyste Myjki Cheeky,
  • 1 pojemnik na Wykorzystane Myjki Cheeky wraz ze specjalnym siatkowym woreczkiem do prania,
  • 1 wodoodporna specjalna Torba na Czyste Myjki Cheeky – przydatna poza domem,
  • 1 wodoodporna specjalna Torba na Wykorzystane Myjki Cheeky wraz ze specjalnym siatkowym woreczkiem do prania – przydatna poza domem,
  • 1 buteleczka 10ml organicznego olejku eterycznego o zapachu lawendy i rumianku, przeznaczona do skraplania czystych myjek,
  • 1 buteleczka 10ml organicznego olejku eterycznego o zapachu drzewka cytrynowego i drzewka herbacianego, o antybakteryjnych właściwościach, przeznaczona do skraplania ubrudzonych myjek Cheeky.

Rozpromieniona, zdrowa i pięknie pachnąca skóra – delikatna i gładka jak pupa niemowlaka – czy to możliwe?
Oczywiście, tak działa Myjka Cheeky – rewolucyjny gadżet Supermamy!
Mamy, która pielęgnuje wrażliwą skórę swojego Dziecka, troszczy się o przyszłość naszej Planety i dba o zasobność rodzinnego budżetu.

Dostępne są także w ofercie zestawy z myjkami bambusowymi. Czym różnią się Myjki bambusowe od bawełnianych?

Chusteczki bambusowe są naprawdę bardzo mięciutkie. Wykwintne w dotyku i tak milutkie że ciężko powstrzymać się przed ich pogłaskaniem ;) - podobnie jak ciężko powstrzymać się przed pogłaskaniem główki nowonarodzonego bobasa. Idealne do wycierania nie tylko pupy ale także buźki i rączek Maleństwa.
Kiedy są zwilżone i gotowe do użycia wciąż utrzymują swoją jedwabistość, są zdecydowanie bardziej miękkie od myjek bawełnianych.

Jak to działa? Dowiedz się więcej tutaj»

projekt i realizacja: www.amill.pl tworzenie stron www